AENC Audiovisual Nederland
AENC Audiovisual Nederland
Van Hennaertweg 6
2952 CA Alblasserdam
0031 - (0)78 - 69 95 888 - contact@aenc.nl
Slimme oplossingen voor het moderne werken

 
 

AV-kabels

Gebruik de juiste AV-kabels om apparatuur met elkaar te koppelen. Wil je beeld, geluid of data uitwisselen of apparaten met elkaar laten samenwerken, kies zorgvuldig de juiste kabel. Displayport, HDMI, DVI, VGA, jack-kabels, tulppluggen enz., elk apparaat ondersteund namelijk net weer een andere soort kabel.

Waarom AENC?

  • Al bijna 25 jaar ervaring
    in audio & video en kantoorautomatisering
  • Eén vast aanspreekpunt
    in een team van audiovisuele specialisten
  • Bewezen oplossingen
    passend gemaakt voor uw organisatie
  • Uitgebreide trainingen
    voor een optimale gebruikerservaring
  • Proactieve support
    via telefoon, remote desktop of op locatie
Sorteren op:
 
130 van 460
Aantal tonen:
 
 
AV-kabels - ACT RG-59 Patchkabels zwart 75 Ohm

ACT RG-59 Patchkabels zwart 75 Ohm

€ 9,56 Levertijd in overleg
ACT RG-59 Patchkabels zwart 75 Ohm. Lengte snoer: 1,5 m, Aansluiting 1: BNC, Aansluiting 2: BNC
 
AV-kabels - ACT RL9996 Glasvezel kabel 2 m LC/UPC Pigtail LSZH OS2 Geel

ACT RL9996 Glasvezel kabel 2 m LC/UPC Pigtail LSZH OS2 Geel

€ 1,66 Levertijd in overleg
ACT RL9996. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC/UPC, Aansluiting 2: Pigtail, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk
 
AV-kabels - ACT Keystone Jack CAT5E unshielded down

ACT Keystone Jack CAT5E unshielded down

€ 2,87 Op voorraad
ACT Keystone Jack CAT5E unshielded down. Aansluiting 1: RJ45, Aansluiting 2: IDC. Kleur van het product: Zwart
 
AV-kabels - ACT RJ45 grijze tule voor 5,5 mm

ACT RJ45 grijze tule voor 5,5 mm

€ 7,34 Levertijd in overleg
ACT RJ45 grijze tule voor 5,5 mm. Aantal per verpakking: 25 stuk(s)
 
AV-kabels - AVer 064AUSB--CC5 USB-kabel 10 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A Zwart

AVer 064AUSB--CC5 USB-kabel 10 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A Zwart

€ 215,00 Levertijd in overleg
AVer 064AUSB--CC5. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: USB A, Aansluiting 2: USB A, USB-versie: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Kleur van het product: Zwart
 
AV-kabels - Logitech Strong USB-kabel 45 m USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) USB A USB C Grijs

Logitech Strong USB-kabel 45 m USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) USB A USB C Grijs

€ 1.086,64 Levertijd in overleg
Logitech Strong. Lengte snoer: 45 m, Aansluiting 1: USB A, Aansluiting 2: USB C, USB-versie: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Kleur van het product: Grijs
 
AV-kabels - AVer 064AUSB--CC6 USB-kabel 20 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A Zwart

AVer 064AUSB--CC6 USB-kabel 20 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A Zwart

€ 238,00 Levertijd in overleg
AVer 064AUSB--CC6. Lengte snoer: 20 m, Aansluiting 1: USB A, Aansluiting 2: USB A, USB-versie: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Kleur van het product: Zwart
 
AV-kabels - Ewent AK3228 VGA kabel 5 m VGA (D-Sub) Zwart

Ewent AK3228 VGA kabel 5 m VGA (D-Sub) Zwart

€ 4,55 Levertijd in overleg
Ewent AK3228. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: VGA (D-Sub), Aansluiting 2: VGA (D-Sub)
Vorige1....  
  • Uitgebreid betaalgemak:
  • Ideal
  • Mister Cash
  • Cash