SMART Content Creation Seminar Benelux

Op een SMART Content Creation Seminar leer je interactieve lessen te ontwikkelen met SMART Notebook Software. Lessen op maat bij je vak of thema, bedoeld om direct te gebruiken in je lespraktijk. De SMART staf bestaat uit experts in zowel SMART Notebook als in lesontwerp. De lessen zullen online worden gedeeld op de SMART Exchange website. We zullen werken in de nieuwste versie: Notebook 11!

Wanneer?
24 en 25 april 2012

Waar?
Onderwijshotel De Rooi Pannen in Eindhoven

Voor wie?

  • Voor docenten en leekrachten uit Benelux die ervaring hebben in het werken met SMART oplossingen en enthousiast zijn over het ontwikkelen van lesactiviteiten om de betrokkenheid van hun leerlingen te vergroten.
  • Voor docenten die hun vaardigheden in het ontwikkelen van interactieve lesactiviteiten willen vergroten.
  • Voor docenten die hun kennis over het gebruik van technologie in het onderwijs willen vergroten en delen met collega's.

Waarom?

  • Relevante deskundigheidsbevordering
  • Ontwikkelen van lessen die je direct kunt gebruiken in je lespraktijk
  • Mogelijkheid om ervaringen en kennis te delen met vakgenoten
  • Certificat van deelname

Voorwaarden?

  • Deelnemers moeten beschikken over basisvaardigheden in SMART Notebook 10.8 software
  • Deelnemers dienen een eigen laptop mee te nemen
  • Vooraf of tijdens het seminarie installatie van Notebook 11
  • Deelname van 2 dagen is noodzakelijk gezien het programma

Klik hier voor om in te schrijven!